HISTÒRIC

Equips del club des de l'any 2012.

Sènior Masculí COFRAN 95

Informació

Jugadors i entrenador

Raul Martínez Puerma
Ruben Molina Ojeda
Marc Gené Genovés
Ruben Martínez Gómez
Pere Tost Valls
Ferran Torres Isern
Enric Maduell Vidiella
Oscar Font Teixidó
Joan Berengué Rius
Alejandro Rodríguez Cervantes
Pau Escrivà Estalella
Oscar Lázaro Escuder Entrenador
Aitor Cotés Olaya Preparador físic

Sènior Femení COFRAN 95

Informació

Jugadors i entrenador

Mireia Gorriz Clua
Maria Ferrús Magriña
Iris Alcina Cairo
Júlia Risalde Franch
Montserrat Hernández Brull
Ingrid Parés Sanchez
Olga De Febrer Espeso
Claudia Navarro
Laia Nieto Llorente
Andrea Barreiro Dos Santos
Flor Devesa Torres
Eva Arina Sieiro
Raquel Queralt Carreres
Francesc Aixalà Entrenador
Aitor Cotés Olaya Preparador físic

Júnior Masculí

Informació

Jugadors i entrenador

Eduard Lopez Ciordia
Arnau Viciano Garcia
Dimas Sanchez Guinjoan
Pablo Rodriguez Cervantes
Pablo Vega Medrano
Oscar Hernandez Saez
Jan Exposito Rus
Luis Penalba Lagueruela
Ian Pirozzi Masia
Ivan Bondia Illana
Guillem Cubells Agraz
Ausias Solé Giménez
Albert Jansà Entrenador
Aitor Cotés Olaya Preparador físic

Júnior Femení A

Informació

Jugadors i entrenador

Anna Maria Nieto Losilla
Blau Vidal Higueras
Lucia Capilla Bustillo
Judit Ferrús Magriña
Aitana Perpiña Miquel
Ainhoa Capella Ibargaray
Claudia Alvarez Garcia
Carla Baseda Castro
Ruben Martínez Gómez Entrenador
Aitor Cotés Olaya Preparador físic

Júnior Femení B

Informació

Jugadors i entrenador

Diana Ladron Carceles
Lia Cerdan Muñoz
Ruth Moreno Puigvert
Aroa Zaratan Tamayo
Noemi Roig Coquil
Mariona Enrich Gallardo
Berta Rubio Bargallo
Jana Calabuig Mariné
Maria Mercado Cerrato
Sira Marti Matas
Anna Vernet Aragones
Zoe Da Cunha Martinez
Nahia Varas Dominguez
Cristian Perez Entrenador
Aitor Cotés Olaya Preparador físic

Cadet Masculí

Informació

Jugadors i entrenador

Hugo Crespo Rodriguez
Martí Gil Torres
Sergi Adrià Mateos Garcia
David Tomás Sánchez
Adam Capella Muñoz
Asier Fernández Basañez
Christian Martín Galeano
Martí Gironès Garcia
Pau Roca Blazquez
Aleix Homdedeu Mellau
Hector Jose Cugat Rodriguez
Khaled Sahli Rafi
Lucas Capilla Bustillo
Raul Torres Gonzalez
Josep Campama Entrenador
Aitor Cotés Olaya Preparador físic

Cadet Femení

Informació

Jugadors i entrenador

Julieta Burgueño Leyba
Sofia Burgueño Leyba
Manar Semlani Sam
Veronica Carpi Da Costa
Naira Fernandez Martin
Laia Castro Mas
Sara Rodriguez Benavides
Nur Ece Maeso
Camí Panicello Castillo
María Manzanares Porras
Clàudia Iborra Martínez
Martina Fuentes Vidal
Sofia Perez Ortega
Aitor Cotés Olaya Entrenador
Maria Ferrús Magriña Entrenador

Infantil Masculí

Informació

Jugadors i entrenador

Pol Sentis Moragues
Max Lewis Reynolds Rovira
Ausiàs Manyanós i Llàcer
Mario Villalba Leiva
Josep Soldevila Vaquer
Daniel Lopez Ciordia
Mikel San Pedro Zubiri
Oscar Jimenez Bosch
Christian Preus Queralt
Egon Wiehoff Mata
Simon Haijoni Franc
Adrian Tejedor Garcia
Oriol Segura Pasto
Leo Chorro Dalmases
Pau Vallverdú
Antoni Manyanós Pons Entrenador
Aitor Cotés Olaya Preparador físic

Infantil Femení

Informació

Jugadors i entrenador

Laia Caridad Cabedo Perez
Sara Querol Alzate
Júlia Sans Clet
Maya Reynolds Rovira
Susana Gutiérrez Torrente
Leyla Smajkan Martinez
Blanca Serra Crusat
Aina Aixalà Miró
Arlet Aixalà Miró
Maria Del Carmen Teruel Moreno
Cinta Gabriel Sierra
Lídia Mas Maijó
Alba Mancera Solé
Firdaous Bouhsaina Hammouda
Martina Pereira Tavera
Pau Rueda Medina Entrenador
Aitor Cotés Olaya Preparador físic

Pre-infantil Masculí Blau

Informació

Jugadors i entrenador

Facundo Rey Celie
Eric Lazaro Sabate
Biel Cester Llop
Pablo Rivera Caubet
Luis Vidal Higueras
Julen Martinez Gomez
Eudald Anguera Vilà
Jan Martinez
Timur Ekzarian
Aitor Cotés Olaya
Xavi Fernandez Entrenador

Pre-infantil Masculí Taronja

Informació

Jugadors i entrenador

Iván Mateu Sánchez
Miquel López Arangonès
Kevin González Menéndez
Pablo Cucarella Calvo
Eric Jordan
Dennis Bondia Illana
Santos Arza Martinez
Jordi Lardin Pujals
Pol Ruiz Ruiz
Marc Gásquez
Eva Arina Sieiro Entrenador
Aitor Cotés Olaya Preparador físic

Pre-infantil Femení

Informació

Jugadors i entrenador

Nora Torrente Gutiérrez
Yasmin Haddaoui Sadiki
Judit Lou Parés
Natàlia Ferran Fàbregas
Diana Bilan
Clara Vázquez Roig
Candela Sanchez Ochoa
Maite Garcia
Emma Martinez Barrera
Marta Gorgori Francesch
Alba Camps Requena
Marc Torrente Andrés Entrenador
Albert Jansà Entrenador
Aitor Cotés Olaya Preparador físic

Aleví Masculí Blau

Informació

Nivell A

Jugadors i entrenador

Tino Sanchez Moreno
Hugo Garcia Lozano
Oriol Santos Montoto
Eric Mora Pijoan
Mateo Delgado Trilla
Joan Panicello Castillo
Sergi Matamoros Jansa
Oriol Cano Garcia
Adrià Borràs Domingo
Jordi Ruiz Cabré
Alex Rodriguez Cervantes Entrenador

Aleví Masculí Taronja

Informació

Nivell C

Jugadors i entrenador

Daniel Alonso Tarrío
Alen Angelov Mutafov
Ilay Popiera
Samuel Carnogursky
Nil Sentís Moragues
Pere Clua Rodriguez
Álvaro Amil Clavera
Alex Santos Ausin
Mark Ishutinov
Hugo Urdax Muñoz
Aleix Montoya Martinez
David Haljoni Franc
Raquel Queralt Entrenador
Ainhoa Banegas Entrenador

Aleví Masculí Blanc

Informació

Jugadors i entrenador

Hector Gabriel Aliaga Ariño
Kyrylo Stepanenko
Ian Joel Yerga Gómez
Nicolás Garcia Bautista
Roger Roig Ribes
Hugo López García
Jan Carbonell Martinez
Johan David Caceres Rios
Leo Fernandez Zelada
Bernat Tarés Prim
Aris Vasile
Cristian Pérez Entrenador

Aleví Femení Blau

Informació

Jugadors i entrenador

Lilian Mary Ditchfield Gómez
Inés Maria Alfaro Gutierrez
Martina Mejina Sanchez
Nina Pujol Sole
Leyre Trescastro Ruiz
Mar Gabriel Sierra
Aya Siraje El Haddaoui
Aila Capella Delic
Àlex López López
Aleksandra Ruiz Cano
Aitana Pereira Tavera
Carla Ferré Vives
Nika Mihu Ostrovschi
Júlia Risalde Franch Entrenador
Núria Adrián Campbell Entrenador

Aleví Femení Taronja

Informació

Jugadors i entrenador

Aitana Guerrero Almazan
Aina Iborra Cerrato
Nicole Iborra Martinez
Carla Budi Montes
Julia Budi Montes
Èlia Rubio Vallès
Aisha Sahli Rafi
Xènia Castellví Savall
Alba Luque Bravo
Mariam Ait Arrami Castillo
Marina Marcos Rus
Mar Marcos Russo
Lledó Albalat Abella
Irene Grúas Landin
Maria Valls Solé
Maria Ferrús Magriña Entrenador

Sènior Masculí

Informació

TERCERA CATEGORIA MASCULINA

Jugadors i entrenador

FERRAN TORRES ISERN
ALEJANDRO RODRIGUEZ CERVANTES
JOAN BERENGUE RIUS
RUBEN MOLINA OJEDA
GUILLEM ALVAREZ PEREZ
PERE TOST VALLS
ENRIC MADUELL VIDIELLA
OSCAR FONT TEIXIDO
PAU ESCRIVA ESTALELLA
RAUL MARTINEZ PUERMA
ANTXON HERNANDEZ AYASTUY
RUBÉN MARTÍNEZ GÓMEZ
MARC GENÉ GENOVÉS
OSCAR LÁZARO ESCUDER Entrenador
AITOR COTES OLAYA Entrenador

Sènior Femení

Informació

SENIOR FEMENÍ TERRITORIAL

Jugadors i entrenador

MARIA FERRÚS MAGRIÑÁ
MIREIA GORRIZ CLUA
JÚLIA RISALDE FRANCH
INGRID PARES SANCHEZ
IRIS ALCINA CAIRO
MARTA ALVAREZ PEREZ
LAIA NIETO LORENTE
OLGA DE FEBRER ESPESO
MONTSERRAT HERNANDEZ BRULL
CLAUDIA NAVARRO GALLEGO
FRANCESC AIXALA NADAL Entrenador

Júnior Masculí

Informació

JUNIOR MASCULÍ NIVELL A

Jugadors i entrenador

PAU BONET POU
PABLO VEGA MEDRANO
PABLO RODRIGUEZ CERVANTES
DIMAS SANCHEZ GUINJOAN
IKER MORENO GONGORA
OSCAR HERNANDEZ SAEZ
ARNAU VICIANO GARCIA
EDUARD LOPEZ CIORDIA
ROGER AUDI GUINOVART
FERRAN PUJALS ESPAÑOL
AITOR COTES OLAYA Entrenador
OSCAR LÁZARO ESCUDER Entrenador

Júnior Femení

Informació

JUNIOR FEMENÍ NIVELL A

Jugadors i entrenador

JUDIT FERRÚS MAGRIÑÀ
ANNA MARIA NIETO LOSILLA
AITANA PERPIÑA MIQUEL
AINHOA CAPELLA IBARGARAY
LUCIA CAPILLA BUSTILLO
JULIA MOLINE MATAS
GISÈLE FERNANDEZ AMADOR
CLAUDIA ALVAREZ GRACIA
CARLA BASEDA CASTRO
BLAU VIDAL HIGUERAS
RUBÉN MARTÍNEZ GÓMEZ Entrenador
PAU RUEDA MEDINA Entrenador

Cadet Masculí

Informació

CADET MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

IAN PIROZZI MASIA
ANDER RIMON VELASCO
GUILLEM CUBELLS AGRAZ
BIEL GIL CAJA
MARC QUERAL PONSETI
SERGI QUERAL PONSETI
LUIS PENALBA LAGUERUELA
JOAN ARROYO VALLESPI
ABDOURAHMANE SOW
JAN EXPOSITO RUS
DÍDAC MARTRA ABADIAS
ADRIÀ BERBEL MUÑOZ
NILS FALANDT HERRERA
AIMAR GARCIA PALACIOS
FERRAN MARTIN NIUBO Entrenador
FRANCESC AIXALA NADAL Entrenador
ALBERT JANSA BORRAS Entrenador

Cadet Masculí

Informació

CADET MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

SERGI ADRIÀ MATEOS GARCIA
JOHANNES BERNARDUS WIT GRIN
ASIER FERNÁNDEZ BASAÑEZ
DAVID TOMÁS SÁNCHEZ
RAUL TORRES GONZALEZ
ADAM CAPELLA MUÑOZ
JORDI RUE CARRASCO
MARTÍ GIL TORRES
POL MONSERRATE CASTAÑO
JORDI HOSPITAL CURTO
IVAN BONDIA ILLANA
FERNANDO LAVADO MORENTE
HUGO CRESPO RODRIGUEZ
ÁNGEL MORENO ALVAREZ Entrenador
ANTONI MANYANOS PONS Entrenador
NICOLAS REY HERZBERG Entrenador
FRANCESC CANALDAS SALVADO Entrenador

Cadet Femení

Informació

CADET FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

LIA CERDAN MUÑOZ
AROA ZARATAN TAMAYO
DIANA LADRON CARCELES
MARIONA ENRICH GALLARDO
MARIA MERCADO CERRATO
ANNA VERNET ARAGONES
BERTA RUBIO BARGALLO
SIRA MARTI MATAS
ZOE DA CUNHA MARTINEZ
NAHIA VARAS DOMINGUEZ
RUTH MORENO PUIGVERT
JANA CALABUIG MARINÉ
NOEMI ROIG COQUIL
CRISTIAN PEREZ DE CASTRO Entrenador

Infantil Masculí

Informació

INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

LUCAS CAPILLA BUSTILLO
HECTOR JOSE CUGAT RODRIGUEZ
PAU TELLERIA SERRA
RAUL VICTOR SYSSOEV
CHRISTIAN MARTÍN GALEANO
PAU ROCA BLAZQUEZ
ALEIX HOMDEDEU MELLAU
MARTÍ GIRONÈS GARCIA
KHALED SAHLI RAFI
JOSEP CAMPAMÀ SOLÉ Entrenador

Infantil Femení

Informació

INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

CLÀUDIA IBORRA MARTÍNEZ
SOFIA BURGUEÑO LEYBA
JULIETA BURGUEÑO LEYBA
CAMÍ PANICELLO CASTILLO
LAIA CASTRO MAS
NUR ECE MAESO
VERONICA CARPI DA COSTA
MARTINA FUENTES VIDAL
NAIRA FERNANDEZ MARTIN
MIREIA JAÉN LOSILLA
MARINA ALVAREZ YUSTE
MARÍA MARÍN SANTIAGO
MANAR SEMLANI SAM
SARA RODRIGUEZ BENAVIDES
MARÍA MANZANARES PORRAS
MARIA FERRÚS MAGRIÑÁ Entrenador
NATALIA RUBERTE RUBIO Entrenador

Pre-infantil Masculí

Informació

PRE-INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

JOSEP SOLDEVILA VAQUER
DANIEL LOPEZ CIORDIA
MIKEL SAN PEDRO ZUBIRI
EGON WIEHOFF MATA
SIMON HALJONI FRANC
ADRIAN TEJEDOR GARCIA
ORIOL SEGURA PASTO
PAU VALLVERDU MORALES
LEO CHORRO DALMASES
MARIO VILLALBA LEIVA
CHRISTIAN PREUSS QUERALT
OSCAR JIMENEZ BOSCH
POL SENTIS MORAGUES
MAX LEWIS REYNOLDS ROVIRA
AUSIÀS MANYANÓS I LLÀCER
ANTONI MANYANOS PONS Entrenador

Pre-infantil Femení

Informació

PRE-INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

MAYA REYNOLDS ROVIRA
ARLET AIXALÀ MIRÓ
BLANCA SERRA CRUSAT
PAULA HERRERA GUTIÉRREZ
AINA AIXALÀ MIRÓ
ARIADNA CALDERÓN ORTEGA
NORA REIG BARÓ
MICHELE MORENODE COCK
ALBA MANCERA SOLÉ
MARTINA PEREIRA TAVERA
LAIA CARIDAD CABEDO PEREZ
MARC TORRENTE ANDRES Entrenador
CRISTIAN PEREZ DE CASTRO Entrenador
SERGI LOU PEIRÓN Entrenador

Pre-infantil Femení

Informació

PRE-INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

JÚLIA SANS CLET
MARTINA PEREIRA TAVERA
MARÍA DEL CARMEN TERUEL MORENO
SARA QUEROL ALZATE
SUSANA GUTIÉRREZ TORRENTE
LEYLA SMAJKAN MARTINEZ
CINTA GABRIEL SIERRA
LÍDIA MAS MAIJÓ
ALBA MANCERA SOLÉ
FIRDAOUS BOUHSAINA HAMMOUDA
PAU RUEDA MEDINA Entrenador

Aleví Masculí Taronja

Informació

MINI MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

ADRIA BORRAS DOMINGO
ERIC MORA PIJOAN
HUGO GARCÍA LOZANO
HUGO LÓPEZ GARCÍA
JOAN PANICELLO CASTILLO
JORDI RUIZ CABRÉ
MATEO DELGADO TRILLA
ORIOL CANO GARCÍA
ORIOL SANTOS MONTOTO
SERGI MATAMOROS JANSA
TINO SANCHEZ MORENO
ALEJANDRO RODRIGUEZ CERVANTES Entrenador

Aleví Masculí Blanc

Informació

MINI MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

DENNIS BONDIA ILLANA
CARLOS CENTENO MUÑIZ
IVÁN MATEU SÁNCHEZ
JAN CARBONELL MARTINEZ
JORDI LARDIN PUJALS
MIQUEL LÓPEZ ARAGONÈS
PABLO CUCARELLA CALVO
PABLO RIVERA CAUBET
ROGER ROIG RIBES
SANTOS ARZA MARTINEZ
TIMUR EKZARIAN
LUCIO DIDIER MENDIZABAL
KEVIN GONZÁLEZ MENÉNDEZ
MARIAN POPESCU Entrenador

Aleví Masculí Blau

Informació

MINI MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

LUIS VIDAL HIGUERAS
ÁIDAN MORENO VÁZQUEZ
FACUNDO AGUSTIN REY CELIE
JULEN MARTINEZ GOMEZ
BIEL CESTER LLOP
ERIC JORDAN
ERIC LAZARO SABATE
FRANCISCO RUIZ GOMES
EUDALD ANGUERA VILÀ
MARC DESUNVILA PUJOL
RUBÉN MARTÍNEZ GÓMEZ Entrenador
JÚLIA RISALDE FRANCH Entrenador

Aleví Femení Taronja

Informació

MINI FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

AITANA PEREIRA TAVERA
CHLOE BAIGES CORONADO
INÉS MARIA ALFARO GUTIERREZ
MAR GABRIEL SIERRA
LILIAN MARY DITCHFIELD GÓMEZ
CARLA FERRÉ VIVES
AILA CAPELLA DELIC
ÀLEX LÓPEZ LÓPEZ
LEYRE TRESCASTRO RUIZ
NINA PUJOL SOLE
SANDRA JIMÉNEZ FOSCH
MARTINA MEJINA SANCHEZ
AYA SIRAJE EL HADDAOUI
ALEKSANDRA RUIZ CANO
MARTA ALVAREZ PEREZ Entrenador

Aleví Femení Blau

Informació

MINI FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

JUDIT LOU PARÉS
NATÀLIA FERRAN FÀBREGAS
CLARA VÁZQUEZ ROIG
DIANA BILAN
NORA TORRENTE GUTIÉRREZ
CLAUDIA DÍAZ NÚÑEZ
ELINA GHRMAJYAN
YASMIN HADDAOUI SADIKI
AROA BORRALLO GIL
MAITE GARCIA
ANDREA BARREIRO DOS SANTOS Entrenador
SERGI LOU PEIRÓN Entrenador

Aleví Mixte Escola Santa Caterina

Informació

Jugadors i entrenador

Roger Teixell
Eric Andrei Stanescu
Pol Escudé
Odei Aguilar
Roger Benages
Edgar Domínguez
Bruna Benages
Dafne Pasqual
Marc Torrente Entrenador
Pau Rueda Entrenador

Aleví Mixte Escola Cambrils

Informació

Jugadors i entrenador

Pau Manyanos
Eduard Sole
Alejandro Torres
Adam Bas
Celia Tejedor
Elias Daura
Tuana
Lucia Cuadrado
Aleix Montoya
Eloi Ortiz
Hugo Urdax
Vadim Dzianau
Marc Torrente Entrenador
Pablo Vega Entrenador
Júlia Risalde Entrenador

Aleví Mixte Escola Guillem Fortuny

Informació

Jugadors i entrenador

Pol Cester
Hugo Ruiz
Ona Arroita
Roc Borrell
Alvaro Amil
Leonora Sanz
Blanca Jarauta
Irene Gruas
Aina Cester
Laura Estupiña
Cláudia Álvarez Entrenador
Blau Vidal Entrenador

Benjamí Masculí Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Biel Salla
Aritz Salla
Nil Sedó
Pablo Martínez
Iker Rodríguez
Cristian Ruiz
Jordi Ojeda
Jan Baiges
Ferran Cabre
Ferran Claude Llaves
Pol Bayón
Pablo Azuara
Bernat Tarés
Neil O'Toole
Cristian Pérez Entrenador
Judit Ferrús Entrenador

Benjamí Femení Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Aitana Guerrero
Aina Iborra
Alba Luque
Nicole Iborra
Èlia Rubio
Xènia Castellví
Aisha Sahli
Nicole Moreno
Carla Budi
Júlia Budi
Marina Marcos
Ana Del Peso
Lledó Albalat
Elba Diago
Natalia San Pedro
Elisenda Escrivà
Iris Alcina Entrenador
Anna Nieto Entrenador

Benjamí Mixte Escola Mas Clariana

Informació

Jugadors i entrenador

Alex Santos
Ària Rom
Arom Crespo
Elena Alvarez
Ivet Lopez
Jaan Mir
Marina Gil
Noa Barbiero
Ona Diez
Ona Schafroth
Òscar González
Ruth Jiménez
Núria Perelló
Aitor Cotes Entrenador

Benjamí Mixte Escola la Bòbila

Informació

Jugadors i entrenador

David Lázaro
Émilie Rubay
Nil Fortuny
Laia Añibarro
Damian Mohedano
David Haljoni
Alen Angelov
Ilay Popiera
Mariam Ait Arrami
Samuel Carnogursky
Mar Marcos
Nil Sentís
Marina Olivo Entrenador
Edu López Entrenador

Prebenjamí Masculí Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Kilian Rosal
Pau Ruiz
Joaquín Roda
Jordi Sánchez
Albert Sánchez
Arnau Prim
Nicolás Umpierrez
Erik Villarroya
Pol Sánchez
Martín Nava
Albert Estil·les
Mario Ruiz
Gerard Roig
Mark Korovin
Raul Martínez Entrenador
Álex Rodríguez Entrenador

Prebenjamí Femení Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Núria Panicello
Ivet Gómez
Jana Mas
Lourdes Ferran
Clàudia Ferran
Jimena Vela
Célia Martínez
Emma Sanchez
Mariona Escrivà
Paula Mas
Uliana Korolchik
Marina Pujol Entrenador

Prebenjamí Mixte Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Miguel García
Genís Curt
Quirze Casas
Èlia Bayón
Pol Muntané
Hugo Carrasco
Noa Mora
Bruno De la Cruz
Aurora Ruiz
Laia Prat Entrenador

Prebenjamí Mixte Escola Mas Clariana

Informació

Jugadors i entrenador

Albert Calderón
Aran Fernández
Enzo Ramos
Helene Fernández
Hugo Fernández
Júlia Alberich
Martí Montaña
Martina Roa
Nicolás Aguirre
Ona Carceller
Ruben Villalba
Uma Lluch
Raquel Villas Entrenador
Júlia Rodríguez Entrenador

Baby Bàsquet Mixte Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Julen Rodríguez
Alan Vinante
Nil Martínez
Oliver Ramírez
Odei Iturrate
Gabriel Mercado
Leo Azuara
Núria Mas
Lliser Casas
David Adrian Amarfei
Arnau Luque
Paula Muntane
Júlia Martí
Martí Luque
Noah Lluch
Carlota Crespo
Gisele Fertnández Entrenador
Pablo Rodríguez Entrenador
Maria Mercado Entrenador
Rubén Martínez Entrenador

Baby Bàsquet Mixte Escola Cambrils

Informació

Jugadors i entrenador

Isaac Carreiro
David Gila
Cristina Klimenkov
Sara Moreno
Dylan Ribera
Daniel Mironov
Lucas Fernandez
Tamara Mahavir
Avril Daura
Joan Campama
Júlia Moliné Entrenador
Júlia Risalde Entrenador
Anna Nieto Entrenador

Baby Bàsquet Mixte Escola Mas Clariana

Informació

Jugadors i entrenador

Adam Díez
Alicia Fernández
Angel Boyanov
Anxo Fernandez
Atlas Fernandez
Gustavo Arjona
Júlia Gil
Lía Montoro
Martina Montoro
Simón Ayestarán
Valeria Munté
Vera Roa
Xavier Montaña
Marta Álvarez Entrenador
Andrea Barreiro Entrenador
Ainhoa Capella Entrenador

Baby Bàsquet Mixte Escola la Bòbila

Informació

Jugadors i entrenador

Mar Wells
Biel Arza
Marc Gine
César Alcaraz
Marco Piuma
Nicolás de la peña David
Imran Mir
Joana Cebrián
Dario Guerra
Edgar Sánchez
Marina Olivo Entrenador
Andrea Barreiro Entrenador

Baby Bàsquet Mixte Escola Guillem Fortuny

Informació

Jugadors i entrenador

Alan Aixalà
Guillem Salvat
Nil del Rio
Pol Latorre
Daniel Segura
Fidel Menendez
Alba Borrell
Ainhoa Valls
Lucía Capilla Entrenador
Pau Rueda Entrenador

Sènior Masculí

Informació

TERCERA CATEGORIA MASCULINA

Jugadors i entrenador

RUBÉN MARTÍNEZ GÓMEZ
PERE TOST VALLS
ENRIC MADUELL VIDIELLA
OSCAR FONT TEIXIDO
JOAN BERENGUE RIUS
ALEJANDRO RODRIGUEZ CERVANTES
MARC TORRENTE ANDRES
FERRAN MARTIN NIUBO
FERRAN TORRES ISERN
PABLO FERNANDEZ RIO
ANTXON HERNANDEZ AYASTUY
OSCAR LÁZARO ESCUDER Entrenador

Sènior Femení

Informació

SENIOR FEMENÍ TERRITORIAL

Jugadors i entrenador

INGRID PARES SANCHEZ
MAR ANDREU FARRES
PATRICIA FERNANDEZ RIO
MIREIA GORRIZ CLUA
MARTA ALVAREZ PEREZ
JÚLIA RISALDE FRANCH
FLORENCIA DEVESA TORRES
IRIS ALCINA CAIRO
MARIA FERRÚS MAGRIÑÁ
FRANCESC AIXALA NADAL Entrenador

Sub-25 Masculí

Informació

SOTS-25 MASCULÍ A

Jugadors i entrenador

SAUL PEREZ GIL
DANIEL ROJO COMAS
ISAAC SANTIS MANCERA
PAU ESCRIVA ESTALELLA
RAUL MARTINEZ PUERMA
ROGER AUDI GUINOVART
HECTOR OUBEL JIMENEZ
EGON ALFONS WIEHOFF GRIJALBA Entrenador

Cadet Masculí

Informació

CADET MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

BIEL GIL CAJA
JOAN ARROYO VALLESPI
MARC QUERAL PONSETI
LUIS PENALBA LAGUERUELA
SERGI QUERAL PONSETI
ANDER RIMON VELASCO
AIMAR GARCIA PALACIOS
GUILLEM CUBELLS AGRAZ
SAUL ABELLO CRESPO
IAN PIROZZI MASIA
DIMAS SANCHEZ GUINJOAN
FRANCESC AIXALA NADAL Entrenador
FERRAN MARTIN NIUBO Entrenador

Cadet Masculí

Informació

CADET MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

EDUARD LOPEZ CIORDIA
ARNAU VICIANO GARCIA
PABLO RODRIGUEZ CERVANTES
IKER MORENO GONGORA
EDGAR GUISASOLA DOMINGUEZ
JORDI RUE CARRASCO
JULIO DÍAZ NUÑEZ
POL MONSERRATE CASTAÑO
PAU RUEDA MEDINA Entrenador
RUBÉN MARTÍNEZ GÓMEZ Entrenador

Cadet Femení

Informació

CADET FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

ANNA MARIA NIETO LOSILLA
BLAU VIDAL HIGUERAS
LUCIA CAPILLA BUSTILLO
JULIA MOLINE MATAS
JUDIT FERRÚS MAGRIÑÀ
AINHOA CAPELLA IBARGARAY
MIREIA MARCH ESTERUELAS
CLAUDIA ALVAREZ GRACIA
DIANA LADRON CARCELES
CARLA BASEDA CASTRO
AITANA PERPIÑA MIQUEL
LIA CERDAN MUÑOZ
AROA ZARATAN TAMAYO
GISÈLE FERNANDEZ AMADOR
ANASTACIA DE LUCIA SYSSOEVA PAZINA
ANTONI MANYANOS PONS Entrenador

Infantil Masculí

Informació

INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

RAUL TORRES GONZALEZ
HUGO CRESPO RODRIGUEZ
JOHANNES BERNARDUS WIT GRIN
MARTÍ GIL TORRES
ANGEL MARC TORRENS ABELLAN
DAVID TOMÁS SÁNCHEZ
ADAM CAPELLA MUÑOZ
ASIER FERNÁNDEZ BASAÑEZ
LUCA VENTURA WIGGER
SERGI ADRIÀ MATEOS GARCIA
ABDOURAHMANE SOW
ÁNGEL MORENO ALVAREZ Entrenador
OSCAR LÁZARO ESCUDER Entrenador

Infantil Femení

Informació

INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

MARIONA ENRICH GALLARDO
BERTA RUBIO BARGALLO
MARTINA GONZÁLEZ GARSOT
MARIA MERCADO CERRATO
ANNA VERNET ARAGONES
ZOE DA CUNHA MARTINEZ
NAHIA VARAS DOMINGUEZ
CARLA MONTOYA MARTÍNEZ
SIRA MARTI MATAS
LORENA TORRES GARCIA Entrenador
ANTONI MANYANOS PONS Entrenador

Pre-infantil Masculí

Informació

PRE-INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

PAU ROCA BLAZQUEZ
HECTOR JOSE CUGAT RODRIGUEZ
POL DE LA TORRE ESCABIAS
KHALED SAHLI RAFI
DAVID GARCIA CABRE
PAU TELLERIA SERRA
ALEIX HOMDEDEU MELLAU
MARTÍ GIRONÈS GARCIA
RAUL VICTOR SYSSOEV
JOSEP CAMPAMÀ SOLÉ Entrenador

Pre-infantil Femení

Informació

PRE-INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

JULIETA BURGUEÑO LEYBA
MIREIA JAÉN LOSILLA
NUR ECE MAESO
NAIRA FERNANDEZ MARTIN
MARINA ALVAREZ YUSTE
CLÀUDIA IBORRA MARTÍNEZ
CAMÍ PANICELLO CASTILLO
LAIA CASTRO MAS
SOFIA BURGUEÑO LEYBA
NATALIA RUBERTE RUBIO Entrenador

Aleví Masculí

Informació

MINI MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

ORIOL SEGURA PASTO
ADRIAN TEJEDOR GARCIA
SIMON HALJONI FRANC
CHRISTIAN PREUSS QUERALT
MIKEL SAN PEDRO ZUBIRI
BRUNO SORO GONZALEZ
LEONARDO SANJUAN FERRARIO
AUSIÀS MANYANÓS I LLÀCER
MAX LEWIS REYNOLDS ROVIRA
PAU VALLVERDU MORALES
JOSEP SOLDEVILA VAQUER
MARC TORRENTE ANDRES Entrenador
DAVID GRACIA LEQUENNE Entrenador

Aleví Femení Taronja

Informació

MINI FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

MARTINA PEREIRA TAVERA
ALBA MANCERA SOLÉ
LÍDIA MAS MAIJÓ
JÚLIA SANS CLET
MAYA REYNOLDS ROVIRA
SUSANA GUTIÉRREZ TORRENTE
LEYLA SMAJKAN MARTINEZ
ARLET AIXALÀ MIRÓ
CINTA GABRIEL SIERRA
SARA QUEROL ALZATE
JULIA RODRIGUEZ MARTINEZ Entrenador
PAU RUEDA MEDINA Entrenador

Aleví Mixte Escola Cambrils

Informació

Jugadors i entrenador

Alex Cortes
Elia Daura
Vadim Dziahava
Aleix Montoya
Oriol Santos
Hugo Urdax

Benjamí Mixte 3r Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Jordi Ruiz
Èlia Rubio
Carla Budi
Julia Budi
Aina Iborra
Bernat Tarés
Xènia Castellví
Alba Luque
Pablo Azuara
Nicole Iborra
Aisha Sahli
Marina Marcos

Benjamí Mixte 4t Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Hugo Garcia
Sergi Matamoros
Joan Panicello
Leyre Trescastro
Chloe Baiges
Mateo Delgado
Èric Pérez
Sandra Jiménez
Inés Alfaro
Lilian Mary Ditchfield
Ferran Roig

Benjamí Mixte Escola la Bòbila

Informació

Jugadors i entrenador

Aila Capella
David Haljoni
Tino Sanchez
Nil Fortuny
David Lazaro
Émilie Rubay
Didac Gene
Marc Gene
Aya Siraje
Mariam Ait Arrami
Àlex López
Alejandro Shvayko

Prebenjamí Mixte 1r Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Núria Panicello
Kilian Rosal
Pau Ruiz
Ivet Gómez
Jordi Sánchez
Albert Sánchez
Pol Sanchez
Arnau Prim
Jana Mas
Yago Moreno
Lourdes Ferran
Clàudia Ferran
Jimena Vela
Gabriel Poza
Nicolás Umpierrez
Erik Villarroya
Ona Sampedro
Sandro Perallón

Prebenjamí Mixte 2n Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Nil Sedó
Elba Diago
Jordi Ojeda
Pol Bayón
Jan Baiges
Natalia San Pedro
Pablo Martínez
Ferran Claude Llaves
Ferran Cabre
Iker Rodriguez
Aritz Salla
Biel Salla

Baby Bàsquet Mixte Escola Cambrils

Informació

Jugadors i entrenador

Nil Alvarez
Aleix Aubert
Adam Bas
Joan Campama
Tamara Mahavir
Pol Montoya
Izan Teylor
Lucas
Adelia Martinez
Pau Manyanos

Mixte Escola Guillem Fortuny

Informació

Jugadors i entrenador

Oriol Lou
Martina Mejina
Albert Estil·les
Ruth Jiménez
Bruno Navarro
Noa Barbiero
Aitana Pereira
Elena Alvarez
Jan Carbonell
Marina Gil
Marc Sentis
Roc Ortega
Nicco Erbes
Ària Rom
Alex Galiano
Jaume Carreras
Nuria Perello
MARCO SELLA
Leonora Sanz

Sènior Masculí

Informació

TERCERA CATEGORIA MASCULINA

Jugadors i entrenador

ALEJANDRO RODRIGUEZ CERVANTES
MARC TORRENTE ANDRES
EMMANUEL SANFILIPPO
PABLO FERNANDEZ RIO
JOAN BERENGUE RIUS
OSCAR FONT TEIXIDO
ENRIC MADUELL VIDIELLA
ANDREU FEBRER DEL ARCO
RAMON PARIS GARCIA
ANTONIO CAÑETE
PERE TOST VALLS
FERRAN MARTIN NIUBO
RUBEN MOLINA OJEDA
ANTXON HERNANDEZ AYASTUY
CRISTIAN PEREZ DE CASTRO Entrenador
OSCAR LÁZARO ESCUDER Entrenador

Sènior Femení

Informació

SENIOR FEMENÍ TERRITORIAL

Jugadors i entrenador

IRIS ALCINA CAIRO
FLORENCIA DEVESA TORRES
JÚLIA RISALDE FRANCH
MARTA ALVAREZ PEREZ
MARTA AMOROS ROMAN
MARIA FERRÚS MAGRIÑÁ
PATRICIA FERNANDEZ RIO
MIREIA GORRIZ CLUA
MAR ANDREU FARRES
MARTA COBOS SALVADÓ
FRANCESC AIXALA NADAL Entrenador

Júnior Masculí

Informació

JUNIOR MASCULÍ NIVELL A

Jugadors i entrenador

FERRAN FUENTES VIDAL
PAU ESCRIVA ESTALELLA
JAUME VIDAL HIGUERAS
RAUL MARTINEZ PUERMA
NICOLA MONTEMEZZANI MORENO
ISAAC SANTIS MANCERA
HUGO REINA CASADO
SAUL PEREZ GIL
DANIEL ROJO COMAS
AIRONAS MARTYNAS VOLSKIS
HECTOR OUBEL JIMENEZ
FERRAN MARTIN NIUBO Entrenador
EGON ALFONS WIEHOFF GRIJALBA Entrenador

Cadet Masculí

Informació

CADET MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

PABLO RODRIGUEZ CERVANTES
DANIEL ALMANSA MERINO
JOAN PALLEJA BUQUERAS
EDUARD LOPEZ CIORDIA
FERRAN PUJALS ESPAÑOL
ANDREU MAGÍ JOAQUIM
ARNAU VICIANO GARCIA
ROGER AUDI GUINOVART
EDGAR GUISASOLA DOMINGUEZ
IKER MORENO GONGORA
OSCAR HERNANDEZ SAEZ
PABLO VEGA MEDRANO
JOEL VALLS GIRONES
PAU RUEDA MEDINA Entrenador
FRANCESC AIXALA NADAL Entrenador

Cadet Femení TARONJA

Informació

Jugadors i entrenador

Cadet Femení BLAU

Informació

CADET FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

VERA TORRENTE GUTIERREZ
CLAUDIA ALVAREZ GRACIA
MIREIA MARCH ESTERUELAS
JUDIT FERRÚS MAGRIÑÀ
JULIA MOLINE MATAS
LUCIA CAPILLA BUSTILLO
BLAU VIDAL HIGUERAS
ANNA MARIA NIETO LOSILLA
AINHOA CAPELLA IBARGARAY
AITANA PERPIÑA MIQUEL
ANTONI MANYANOS PONS Entrenador

Infantil Masculí

Informació

INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

FERNANDO LAVADO MORENTE
IVAN GARCIA SANCHEZ
ARMAN ECE MAESO
ALEJANDRO HUÉLAMO TOULLIS
IVAN BONDIA ILLANA
POL MONSERRATE CASTAÑO
JORDI HOSPITAL CURTO
JULIO DÍAZ NUÑEZ
JORDI RUE CARRASCO
HUGO TORNERO HASCOET
JUAN DANIEL LEYVA VELAZQUEZ
MARC SACRISTAN DAMI
DANIEL MAILLO JUNCAL Entrenador

Pre-infantil Masculí

Informació

PRE-INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

HUGO CRESPO RODRIGUEZ
ASIER FERNÁNDEZ BASAÑEZ
RAUL TORRES GONZALEZ
ADAM CAPELLA MUÑOZ
ANGEL MARC TORRENS ABELLAN
FRANCESC XAVIER POUS TELLO
DAVID TOMÁS SÁNCHEZ
MARTÍ GIL TORRES
JOHANNES BERNARDUS WIT GRIN
ERIC MORENO BERNAL
PAU ROCA BLAZQUEZ
ABDOURAHMANE SOW
EGON ALFONS WIEHOFF GRIJALBA Entrenador
ANTONIO CAÑETE Entrenador

Pre-infantil Femení

Informació

PRE-INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ

Jugadors i entrenador

CARLA MONTOYA MARTÍNEZ
NAHIA VARAS DOMINGUEZ
MARIA MERCADO CERRATO
MARIONA ENRICH GALLARDO
VICTORIA GIMENEZ AGUILAR
ANNA VERNET ARAGONES
SIRA MARTI MATAS
MARTINA GONZÁLEZ GARSOT
BERTA RUBIO BARGALLO
ZOE DA CUNHA MARTINEZ
ÈNIA FOSCH VEGA
ISABEL HIERRO PRIETO
CAMÍ PANICELLO CASTILLO
LORENA TORRES GARCIA Entrenador
MIQUEL FARRAN PICH Entrenador

Aleví Masculí Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Mikel San Pedro
Daniel López
Oriol Segura
Guillem Valls
Martí Gironès
Dídac Marín
David Garcia
Ferran Mañé
Khaled Sahli
Raul Syssoev
Antonio Cañete Entrenador

Aleví Femení Blanc Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Teuta Mehmeti
Laura Garcia
Claudia Diaz
Ariadna Moreno
Paula Herrera
María del Carmen Teruel
Sara Querol
Ana Lacarra
Ariadna Calderón
Sarah Hernández
Mara Muñoz
Zoe Burguete
Patricia Villaden
David Gracia Entrenador

Aleví Femení Vermell Col·legi Cardenal Vidal i Barraquer

Informació

Jugadors i entrenador

Mieria Jaén
Clàudia Iborra
Laia Castro
Abril Carmona
Naira Fernández
Eva Ekzarian
Nur Ece
Julieta Burgueño
Sofia Burgueño
Elena Huzevataya
Sara Gallardo
Mar Andreu Entrenador
Andrea Barreiro Entrenador

Aleví Mixte Escola la Bòbila

Informació

Jugadors i entrenador

Cinta Gabriel
Susana Gutiérrez
Lidia Mas
Alexander Agatiev
Maya Reynolds
Max Reynolds
Pau Vallverdú
Simon Haljoni
Leyla Smajkan
Alba Mancera
Margaret Banc
Lorena Torrico
Marc Torrente Entrenador
Pau Escrivà Entrenador

Aleví Mixte Escola Cambrils

Informació

Jugadors i entrenador

Ausias Manyanos
Christian Preuss
Leo Sanjuan
Josep Soldevilla
Abril Fabregas
Anna Panivino
Jordi Fabregas
Aleix Homdedeu
Pol de la Torre
Àlex Rodríguez Entrenador
Guillem Alcina Entrenador

Aleví Mixte Escola Guillem Fortuny

Informació