CALENDARI

Mes de Abril de 2024.

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/04/2024
18:15
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU EB CB VILA-SECA C. T. U12 - MINI FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
05/04/2024
18:30
C.B. CAMBRILS AB SALLE CBT C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
06/04/2024
09:15
COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU CB.SALOU BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
06/04/2024
09:15
C.B. CAMBRILS TARONJA CJ ULLDECONA IM C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
06/04/2024
09:15
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA CB RAPITENC C. T. U12 - MINI FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
06/04/2024
10:45
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA EB CB VILA-SECA C. T. U12 - MINI MASCULÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
06/04/2024
10:45
CITRATEL - C.B. CAMBRILS MANYANET REUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
06/04/2024
10:45
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO C. T. U12 - MINI FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
06/04/2024
12:30
C.B. CAMBRILS REAISLA CB CANTAIRES TORTOSA C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
07/04/2024
09:15
C.B. CAMBRILS B CLUB BASQUET AMPOSTA CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
07/04/2024
12:30
CB CAMBRILS BLAU BARÇA B C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
07/04/2024
16:30
C.B. CAMBRILS AE CLARET C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
07/04/2024
18:15
COFRAN 95 - CB CAMBRILS BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
13/04/2024
09:15
C.B. CAMBRILS A CB TARRAGONA BLAU 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
13/04/2024
10:45
C.B. CAMBRILS A MANYANET REUS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
14/04/2024
09:15
C.B. CAMBRILS CB TARRAGONA BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
14/04/2024
09:15
C.B. CAMBRILS CBT SALLE BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
14/04/2024
10:45
C.B. CAMBRILS CB LA SELVA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
14/04/2024
12:30
C.B. CAMBRILS CLUB BASQUET MONTBLANC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
14/04/2024
19:30
COFRAN 95 - CB CAMBRILS MANYANET REUS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
20/04/2024
09:15
C.B. CAMBRILS REUS DEPORTIU VIORCAM C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
20/04/2024
09:15
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
20/04/2024
10:45
COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
20/04/2024
10:45
C.B. CAMBRILS B CB VALLS AGBAR C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
20/04/2024
10:45
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU MANYANET REUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
20/04/2024
12:30
CB CAMBRILS BLAU UB SANT ADRIA VERMELL C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
21/04/2024
09:15
C.B. CAMBRILS B CB LA SELVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
21/04/2024
09:15
CITRATEL - C.B. CAMBRILS TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
21/04/2024
10:45
COFRAN 95 - CB CAMBRILS CB CONSTANTI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
21/04/2024
12:30
COFRAN 95 - CB CAMBRILS TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
27/04/2024
09:15
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA LESTONNAC CBT C. T. U12 - MINI MASCULÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
27/04/2024
09:15
C.B. CAMBRILS TARONJA CB LA SELVA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
27/04/2024
09:15
C.B. CAMBRILS ELISABETH PIF C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
28/04/2024
10:45
C.B. CAMBRILS A REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
05/04/2024
18:30
SAGRAT COR 13B COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR

STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
19:30
CB LA SELVA COFRAN 95 - CB CAMBRILS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL

CAMI DE L'HORTA 39
07/04/2024
09:00
REUS DEPORTIU VIORCAM C.B. CAMBRILS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU

CARRER ANTONI GAUDI 66
07/04/2024
09:00
ESCOLA PUIGCERVER C.B. CAMBRILS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA

AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
07/04/2024
10:30
REUS PLOMS SALLE U16 C.B. CAMBRILS A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA

AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/04/2024
18:15
U12 FEMALE TEAM COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - FARLAWSPORTS GARDEN

Crta. Reus-Cambrils. Rotonda Tenis Monterols
13/04/2024
09:00
CB VALLS RECLAMS COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI

PRESIDENT TARRADELLAS, 2
13/04/2024
09:15
CBT SALLE BLAU C.B. CAMBRILS B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO

JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/04/2024
10:30
CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI

PRESIDENT TARRADELLAS, 2
13/04/2024
12:00
BC SANT JOAN DESPI A CB CAMBRILS BLAU C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU FRANCESC CALVET

AV. BARCELONA, 45
13/04/2024
12:15
CB MORELL CITRATEL - C.B. CAMBRILS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL

PAISOS CATALANS 6
13/04/2024
12:15
AE CLARET C.B. CAMBRILS TARONJA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET

PLAÇA DELS PINS S/N
13/04/2024
16:00
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG COFRAN 95 - CB CAMBRILS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA

C/ TARRAGONA, 11
13/04/2024
19:00
AB SALLE CBT GROC C.B. CAMBRILS C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE

AVGDA PAISOS CATALANS S/N
19/04/2024
18:15
LESTONNAC CBT COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA

ARC DE SANT LLORENÇ 2
19/04/2024
18:30
AMPA SANT JOSEP DE REUS COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - COL. SANT JOSEP

RAVAL ROBUSTER 30
20/04/2024
09:15
AB VENDRELL 2 COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA C. T. U12 - MINI MASCULÍ COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR

ARENAL S/N
20/04/2024
12:15
CB ÀGUILES C.B. CAMBRILS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL

FRANCESC MACIA S/N
20/04/2024
16:00
TGN BÀSQUET 09B C.B. CAMBRILS A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR

STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/04/2024
19:30
CB VILA-SECA C.B. CAMBRILS A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL

AV. AMADEU VIVES, 27
24/04/2024
19:00
C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 GROC C.B. CAMBRILS TARONJA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL

CARRER MILA S/N
27/04/2024
09:30
ESCOLA PUIGCERVER 5È COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - COL. PUIGCERVER

ASTORGA 13
27/04/2024
10:00
BASQUET TERESIANES BLANC CITRATEL - C.B. CAMBRILS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. TERESIANES

RAMBLA NOVA 79
27/04/2024
10:30
BÀSQUET JOAN 23 - C.B. SALOU BLAU C.B. CAMBRILS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT

c/ Maria Castillo
27/04/2024
10:30
CB VALLS AGBAR C.B. CAMBRILS B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ VALLS - PAVELLO JOANA BALLART

CARRER DEL VILAR S/N
27/04/2024
12:00
CLUB BASQUET AMPOSTA CM C.B. CAMBRILS B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4

C/ FRANÇA 23-27
27/04/2024
13:00
EB CB VILA-SECA COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL

AV. AMADEU VIVES, 27
27/04/2024
13:30
REUS PLOMS SALLE U17 C.B. CAMBRILS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA

AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
27/04/2024
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SF COFRAN 95 - CB CAMBRILS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4

C/ FRANÇA 23-27
28/04/2024
10:45
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA CB CAMBRILS BLAU C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO RAMON MARTI

HOSPITAL, 37
28/04/2024
12:00
MANYANET REUS A COFRAN 95 - CB CAMBRILS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET

PARE MANYANET 25
28/04/2024
18:15
REAISLA CB CANTAIRES TORTOSA C.B. CAMBRILS C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE

POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
Fes-te soci!